10 tikro vyro savybių 2016 gruodžio 26 d.

Šiame straipsnyje noriu pasidalinti ką mano nuomone turi žinoti tikras ir koks turi būti jo gyvenimas. Žinoma tai yra mano asmeninė nuomonė, todėl tikiu, kad jums padės labiau suprasti koks turi būti tikras vyras gyvenime ir kokiais principais jis turi vadovautis.

1. Kaip būti lojaliam.

Tikras vyras turi išmokti būti lojalus savo šeimai, draugams ir galiausiai savo principams. Neleiskite sau išduoti savo nusistatytų taisyklių. Jūs turite turėti kažką kuo tikite ir galite pasikliauti.

2. Išmokti atsiprašyti.

Tikras vyras visada prisipažysta suklydęs ir nebijo pripažinti savo klaidų. Išmokite atsiprašyti jeigu manote jog esate neteisus ar kažkur suklydote. Tik stiprūs vyrai pripažysta savo klaidas.

3. Nevėluokite.

Save ir kitus gerbiantis vyras turi būti punktualus ir stengtis niekada nevėluoti. Man nesvarbu jeigu jūsų draugų tarpe priimta vėluoti. Branginkite savo laiką ir neleiskite jo švaistyti kitiems žmonėms, kurie negerbia savo laiko ir vėluoja į susitikti su jumis.

4. Nustokite būti geriečiu.

Niekam nepatinka geri vaikinai, kurie stengiasi būti geri su visais. Jūs turite gebėti aiškiai, bet mandagiai išreikšti savo nuomone kas jums nepatinka. Niekada nesistenkite prisitaikyti prie kitų jeigu jums kažkas nepatinka ir tai pažeidžia jūsų principus.

5. Parodyk tai kas tau patinka.

Patinka mergina? Eik ir pasakyk jai, kad ji tau patinka, pakviesk ją į pasimatymą. Niekam nepatinka vyrai, kurie nesiima veiksmų, o tik apie tai svajoja.

6. Išmokite būti vienas.

Jeigu išmoksite jaustis laimingi būdami vieni, tai galėsite būti laimingi su bet kur ir bet kada. Stipriems vyrams nereikia kitų žmonių pripažinimo, kad jis jaustusi įvertintas ir pasitikintis savimi.

7. Išmokite atsipalaiduoti ir linksmintis

Niekam nepatinka susikaustę žmonės. Išmokite atsipalaiduoti. Pamirškite visus savo kompleksus ir būkite tuo kuo norite būti, linksminkitės taip kaip norite nekreipdami dėmesio į kitus žmones.

8. Nustokite būti jautrus

Tai nereiškia, kad jūs turite tapti bejausmiu montru. Tikras vyras turi demonstruoti jausmus tik tada kai reikia ir tik jam svarbiems žmonėms. Juk nenorite pasirodyti silpnas prieš savo darbdavį ar kolegas? Jūs privalote būti jautrus tik sau artimais žmonėmis.

9. Išmokite bendrauti su merginomis.

Jeigu vyras nemoka bendrauti su merginomis, tai jam gali sukelti labai daug problemų pradedant nevisavertiškumo kompleksu ir pabaigiant depresija ar net fiziniais sveikatos sutrikimais.
Tai nereiškite, kad jūs turite iš karto tapti mačo. Galite pradėti mažais žingsneliai, paklauskite gatvėje sutiktos merginos kiek dabar valandų ar kaip rasti jus dominančią vietą.

10. Pripažinkite savo tokį koks esate.

Tikras vyras susitaiko su savo trūkumų ir niekada nesidrovi savęs. Tikras vyras stengiasi pasikeisti, stengiasi atsikratyti savo trūkumų arba juos pakeisti kitomis savo sąvybėmis. Tarkim esate žemo ūgio? Kodėl jums nepastortavus ir netapus raumeningesniu? Esate praplikęs? Užsiauginkite barzdą!