Ką pasižadėti naujiems metams? 2016 gruodžio 28 d.

2016 metai artėja link pabaigos. Tikriausiai dauguma susimąstėme kokie šie metai buvo mums, ką šiais metais nuveikėme, ko nenuveikėme, bet laikas pamiršti tai kas buvo ir susitelkti į ateinančius 2017 metus. Šie metai gali būti metai kai jūs pagaliau galite pasiekti savo užsibrėžtus tikslus! Žinoma pirmiausia reikia turėti tikslą, kurį tikrai norėtumėte pasiekti, o jeigu kažko tikrai labai norite, tai būtinai tai ir pasieksite. Svarbiausia priimti sprendimą ir iš visos širdies ir jėgų įsipareigoti siekti užsibrėžto tikslo.

Daugiau skaitykite

Moksliškai įrodyta, kad knygos perskaitymas prilyksta kelionei į kitą šalį. Taigi jūs galite pasisemti patirties tiesiog skaitydami knygas. Patikėkite manimi, skaitantis žmogus yra daug pranašesnis už neskaitantį. Skaitantis žmogus geba laisviau reikšti mintis, geriau suvokia pasaulį, jau nekalbant, kad jaučiasi daug labiau išprusės įvairiose gyvenimo srityse.

Išmokite gaminti naujų patiekalų

Pagaminkite po naują patiekalą kas mėnesį. Tai jums tikrai pravers ateityje ir jūsų žmona ar mergina tikrai jumis labai didžiuosis. Moteris dievina vyrus, kurie moka gaminti skanų maistą!

Pradėkite sportuoti

Pradėti sportuoti nėra niekada vėlu. Iš viso pradėkite sportuoti šiandien, kam laukti naujų metų?

Pradėkite sveikai maitintis

Sveika mityba yra vienas iš pagrindinių faktorių, kuris įtakoja gerą jūsų savijautą. Sveikai maitinantis jūs turite daugiau energijos siekti savo tikslų. Pradėkite sveikai maitintis nuo mažų žingslelių. Pradžiai gazuotus gėrimus pakeiskite vandeniu. Gera pradžia puse darbo.

Meskite rūkyti

Mesti rūkyti reikėjo vakar! Tai bent jau pasistenkite mesti rūkyti ateinčiais metais. Žinoma tai gali būti sunku, bet tai bus velniškai naudinga jūsų sveikatai.

Atsisakykite socialinių tinklų

Mokslininkai nustatė, kad žmonės, kurie praleidžia daug laiko facebook'e yra nelaimingesni už tuos, kurie socialianiais tinklais naudojasi mažai ar iš viso nesinaudoja. Facebook'e žmonės dalinasi tik gerais dalykais, todėl palyginus savo gyvenimą su facebook'o draugų gyvenimais jums gali pasirodyti, kad jūsų gyvenimas nėra toks įdomus kaip jūsų draugų. Tačiau tai yra visiškai netiesa, nes facebook'e kiekvienas stengiasi atrodyti geresnis nei ištiesų esąs dalindamasis tik geriausiomis savo gyvenimo akimirkomis, o kartais tas akimirkas dirbtinai sukurdamas, kad galėtų pasipuikuoti prieš kitus pažįstamus.