Kada palikti merginą? 2016 gruodžio 29 d.

Jūs tikriausiai savo gyvenime turėjote ne vieną merginą, kuri buvo daugiau ar mažiau svarbi jūsų gyvenime tam tikrą laiko tarpą. Vieni santykiai baigėsi galbūt jūsų iniciatyva, kiti jūsų merginos iniciatyva.
Ar teko atsidurti tokiuose santykiuose kur suprantate, kad iš to nieko gero nebus ir tai veda į niekur, tačiau nesiryžote jų nutraukti? Tiesiog kažkas jus laikė santykiuose. Vieni santykiuose pasilieka dėl gero sekso, kažkas dėl finansinių motyvų, o kiti tiesiog negali gyventi vieni. Tačiau mano patarimas būtų, geriau gyvenkite vieni nei su bet kuo.  

Mokslininkai iš Portugalijos atliko tyrimą kodėl mes įstringame santykiuose vedančiuose į niekur ir net nebandome jų nutraukti. Yra tokia teorija, kad kuri galioja visose gyvenimo srityse ypač kalbant apie pinigus. Kuo daugiau investuojate į tam tikrą sritį laiko ir pinigų tuo sunkiau yra viską mesti ir imtis kitos veiklos. Jums atrodo, kad jūs patys priimate samoningai priimate tokį sprendimą, bet iš tikrųjų jūs jaučiatės per daug emociškai investavę ir prisirišę, kad galėtumėte viską mesti net jeigu ir esama veikla ar mergina nebeteikia jums jokio malonumo. Jums tiesiog gaila išvaistyto laiko, o viso to metimas ir ėmimasis naujos veiklos tik patvirtintų, kad veltui švaistėte laiką.

Tyrimai parodė, kad poros, kurios kartu praleido daugiau kaip kelis metus yra linkusios pasilikti santykiuose net jeigu tie santykiai ir nebeteikia jokio malonumo.

Taip pat tyrimai parodė, kad dažniausiai prisirišti ir likti tokiuose santykiuose daug labiau yra linkę vyrai negu moterys. Moterys daug dažniau yra linkusios inicijuoti skyrybas.

Žinoma net jeigu jūsų santykiai jums nebeteikia jokio džiaugsmo ir pasitenkinimo daugumai porų yra daug lengviau išlikti poroje ir nieko nekeisti negu bandyti kažką pakeisti esamuose santykiuose.

Tokiu atveju geriausias dalykas yra nuoširdumas. Jūs turite nuoširdšiai savęs paklausti ar esate patenkinti esama situacija. Skyrybos yra visada skaudus, niekada nebuvo malonu išsiskirti su savo mergina, bet geriau dabar nei vėliau, ar dar blogiau nugyventi visą gyvenimą santykiuose, kuriais nesate patenkinti.

O svarbiausia jeigu jaučiatės nepatenkinti savo santykiais būtinai kalbėkite apie tai su savo pora, nes nėra nieko blogiau kaip apsimetinėti, kad viskas gerai jeigu taip nėra. Leiskite savo porai aiškiai suvokti kur link juda jūsų santykiai. Juk niekas nenori praleisti gražiausius savo gyvenimo metus su žmogumi, kuris vistiek anksčiau ar vėliau jus paliks? Ypač tai aktualu merginoms, nes priešingai negu vyrams jų biologinis laikrodis tiksi daug trumpiau ;)