GH Balance - Natūralus augimo hormonas

5,0/5 (1 atsiliepimai)

€45,00

Aprašymas

GH Balance yra preparatas, kuris stimuliuoja medžiagą esančią žmogaus organizme, kuri yra atsakinga už daugumą kūno audinių vystymasi. Taip pat pagreitina  padidina baltymų sintezę ir amino rūgščių transportavimą.

GH Balance sustiprina metabolizmą, ko pasekoje yra skatinimas poodinio riebalinio audinio praradimas. GH Balance yra sukurtas tik iš natūralių medžiagš. Ilgus metus mokslininkų tobulintos formulės dėka grąžina bei palaiko somatotropino koncentraciją, kuri leidžia mums ilgus metus džiaugtis jaunatviška išvaizda, fizinėmis sąvybėmis bei organizmo savijauta. Šis preparatas Leidžia pasukti biologinį laikrodį net 20 metų atgal!

Šio preparato pagalba galima biologinį organizmo laikrodį atsukti net iki 20 metų atgal.

Vartojimas:

Dvi kapsulės per dieną. Viena ryte ir viena vakare. Vartoti ant tuščio skrandžio užgeriant dideliu vandens kiekiu, arba pagal gydytojo nurodymus.

Sudėtis (dienos dozė):

GHFactor-7(TM Proprietary Blend    350 (mg/2 caps)

Microcrystalline cellulose (bulking agent)

Tribulus Terrestris    300 (mg/2 caps)

Gellatine and water – capsule shell

Colloidal silica (anti-caking agent)

Magnesium Stearate

Caffeine    50 (mg/2 caps)

 

Kūno pokyčiai prieš ir po:


Atsiliepimai

  • Jonas

    2018 m. gruodžio 28 d., 22:20

    Teko išbandyti šitą produktą, tai bent jau man šitas papildas tikrai veikė ir po mėnesio matėsi gana ryškus rezultatas ir apimčių padidėjimas. Jeigu taip ir toliau bus, tai neįsivaizduoju kokie rezultatai bus. Kol kas esu labai patenkintas šiuo dalyku ir planuoju dar bent kelis mėnesius vartoti.

Palikite atsiliepimą

įvertinimas