Ką pasižadėti naujiems metams? 2016 gruodžio 28 d.

2016 metai artėja link pabaigos. Tikriausiai dauguma susimąstėme kokie šie metai buvo mums, ką šiais metais nuveikėme, ko nenuveikėme, bet laikas pamiršti tai kas buvo ir susitelkti į ateinančius 2017 metus. Šie metai gali būti metai kai jūs pagaliau galite pasiekti savo užsibrėžtus tikslus! Žinoma pirmiausia reikia turėti tikslą, kurį tikrai norėtumėte pasiekti, o jeigu kažko tikrai labai norite, tai būtinai tai ir pasieksite. Svarbiausia priimti sprendimą ir iš visos širdies ir jėgų įsipareigoti siekti užsibrėžto tikslo.

Daugiau skaitykite

Moksliškai įrodyta, kad knygos perskaitymas prilyksta kelionei į kitą &scar...

Kada palikti merginą? 2016 gruodžio 29 d.

Jūs tikriausiai savo gyvenime turėjote ne vieną merginą, kuri buvo daugiau ar mažiau svarbi jūsų gyvenime tam tikrą laiko tarpą. Vieni santykiai baigėsi galbūt jūsų iniciatyva, kiti jūsų merginos iniciatyva.
Ar teko atsidurti tokiuose santykiuose kur suprantate, kad iš to nieko gero nebus ir tai veda į niekur, tačiau nesiryžote jų nutraukti? Tiesiog kažkas jus laikė santykiuose. Vieni santykiuose pasilieka dėl gero sekso, kažkas dėl finansinių motyvų, o kiti tiesiog negali gyventi vieni. Tačiau mano patarimas būtų, geriau gyvenkite vieni nei su bet kuo.  

Mokslininkai iš Portugalijos atliko tyrimą kodėl mes įstringame santykiuose vedančiuose į niekur...

Raumeningas kūnas su tinkamu maisto papildu – misija greitesnė, nei galite įsivaizduoti 2021 vasario 26 d.

Nors dailiąja lytimi vadinamos moterys, tačiau norą jaustis gražiu bei savo išvaizda traukti aplinkinių akis turi ir vyrai. Tiesa, ne visi apie tai drįsta prisipažinti. Jei pagrindiniai moterų privalumai – dailus veidas, gražios kojos bei iškili krūtinė (aišku, skonis neturi draugų), tai, žvelgiant į vyrus, dėmesį pirmiausia traukia raumeningas kūnas. Jei moterims liekną figūrą kartais dovanoja dosnioji motulė gamta, vyrai, kaip tikri darbininkai, raumenų masę turi užsiauginti patys, sąžiningai plušėdami sporto salėje bei ieškodami kitų efektyvių būdų, kaip padidinti sporto teikiamą naudą bei paspartinti kelionę link galutinio tikslo – rau...