Kaip padidinti penį? 2018 rugpjūčio 17 d.

Daugumai vyrų yra aktualus klausimas kaip padidinti savo penį. Noriu pasidalinti savo mintimis apie penio didinimo būdus, kuriuos teko studijuoti. Visų pirma noriu pasakyti, kad galimybė padidinti savo penį yra reali, tai ne koks mitas, egzistuoja bent keliolika būdų kaip galite padidinti savo pasididžiavimą pradedant chirurginiu būdu, piliulėmis ir pabaigiant paprasčiausiais pratimais. Ir kad ir kaip būtų keistą visa tai veikia, žinoma nereikia tikėtis, kad jūsų penis stebuklingai padidės per vieną naktį. Tačiau galime garantuoti, kad įdėjus šiek tiek pastangų rezultatas bus akivaizdžiai matomas.

Pirmiausia noriu jus apšviesti kokiais penio padidinimo būdais pa...

10 būdų kaip pagerinti erekciją 2019 kovo 18 d.

Penis yra labiausiai nepaklusniausia vyro kūno dalis, kurios veikimą kartais yra visiškai neįmanoma prognozuoti. Kartais penis gali suaktyvėti pačiose nepatogiausiose situacijose kai jūs mažiausiai to norite ir kartais gali išlikti suglebęs, kad ir kaip jūs to nenorėtumėte.

Pagal atliktus tyrimus 85% vyrų amžiaus grupėje nuo 20 iki 39 teigė, kad visada arba beveik visada gali pasiekti erekciją ir ją išlaikyti, kas reiškia, kad 15% procentų vyrų susiduria su erekcijos sutrikimais. O amžiaus grupėje tarp 40 ir 59 metų tik 20% vyrų gali pasigirti, kad beveik visada turi stiprią erekciją.

Jūs niekada negalite būti tikri kaip elgsis jūsų penis...